Bizi Yakından Tanıyın

Seyrantepe Avrupa Diyaliz Merkezi

Merkezimiz İstanbul Kağıthane İlçesi, Seyrantepe mahallesinde nisan 2017 yılında faaliyete geçmiştir. Diyaliz hususunda deneyimli uzman hekim ve hemşire kadroları çalışmakta olup en son teknolojik cihazlarımızla hastalarımıza hizmet vermekteyiz.

Diyaliz Merkezimiz S.G.K. ( S.S.K , T.C. EMEKLİ SANDIĞI , BAĞ-KUR ) mensuplarına, anlaşmalı olarak hizmet vermekte olup herhangi bir ilave ücret talep etmemektedir.

Merkezimizde toplam 29+1 adet Hemodiyaliz cihazı mevcuttur ve HCV(+) – HBV (+) hastalar için ayrı cihaz ve odalar bulunmaktadır.

 Hastalarımıza 4 saatlik diyaliz süresince hastabaşı televizyon,gazete ve dergi gibi aktivitelerle keyifle diyaliz tedavilerini olmaktadırlar. Salonlarımız merkezi ısıtma ve soğutma sistemi,ferah iç mekanı ve huzurlu bir ortamda tedavi olanağı sunmaktadır.Ayrıca diyaliz seanslarına uygun diyetisyen kontrolünde yiyecek verilmektedir.

Hastalarımız evlerinden veya yatış yaptıkları hastanelerden klimalı araçlar ile alınıp diyaliz sonrası tekrar evlerine bırakılmaktadırlar.

Merkezimizde Endotoksin Filitreli Protek Ro Aquadem marka su sistemi mevcuttur.  Hastalarımıza medikal malzeme olarak biouyumlu  membran ve diyalizatlar kullanılmaktadır.